• Produkcja wyrobów stalowych

 • Konstrukcje stalowe

 • Cięcie i konturowanie blach

O firmie

W 1990r. w wyniku prywatyzacji Firmy Budopol – Kielce, istniejącej od 1970r. powstał Zakład Konstrukcji Stalowych KONSTAL spółka cywilna. Na mocy obowiązującego prawa we wrześniu 2001r. przedsiębiorstwo przekształcone zostało w spółkę jawną i zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000052926 pod nazwą: ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCH „KONSTAL” J. KACZOR SPÓŁKA JAWNA Więcej o firmie

Referencje

 • Mostostal Kielce S.A. uprzejmie informuje, że Zakład Konstrukcji Stalowych KONSTAL Sp. Jawna współpracuje z nami w charakterze podwykonawcy konstrukcji stalowych.
  W ostatnich latach firma „KONSTAL” wykonała na nasze zlecenie:
  – konstrukcje stropów stalowych dla Elektrowni Turów i CCP Radomsko;
  – elementy konstrukcji wymiennika ciepła dla Cementowni Małogoszcz;
  – konstrukcję wsporczą pod antenę dla PHZ Intraco;
  – konstrukcję wsporczą dla Centrum Handlowego Arkadia w Warszawie.
  Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z jakości i terminowości realizowanych zleceń. Pomyślna i udana wieloletnia współpraca w zakresie konstrukcji stalowych i elementów konstrukcyjnych pozwala nam przedstawić firmę „KONSTAL” jako solidnego partnera.

  Mostostal Kielce SA
 • Uprzejmie informujemy , że Zakład Konstrukcji Stalowych „KONSTAL” Spółka Jawna zrealizowała budowę magazynu nawozów mineralnych i sztucznych w Smogorzowie gm, Stopnica woj. świętokrzyskie.
  Firma wykonała zlecone prace kompleksowo od projektu i pozwolenia na budowę do pozwolenia na użytkowanie. Magazyn został zaprojektowany i wykonany w konstrukcji stalowej wraz z obudową i wymaganymi instalacjami : elektryczna, wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej oraz odgromową.
  Wyrażamy swoje zadowolenie z jakości i terminowości realizacji w/w obiektu.

  Agro Zaopatrzenie Sp. z o.o.
 • Na nasze zamówienia Zakład Konstrukcji Stalowych „KONSTAL” Sp. J. w ostatnim czasie realizował zadania dla n/w obiektów:
  – Elementy konstrukcji hali Zakładu Produkcyjnego Sprzętu Gospodarstwa Domowego „Bosch” w Łodzi, – Elementy konstrukcji Hali Odlewni „TOYOTA” Jelcz — Laskowice k/Wrocławia – Elementy konstrukcji wsporczej pomostów, schodów i balustrad dla MAKRO Rzeszów
  Zakład Konstrukcji Stalowych „KONSTAL” Sp. J. wykazuje gotowość do podejmowania zadań wymagających specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Wyrażamy swoje zadowolenie z jakości, profesjonalizmu i terminowości realizowanych zamówień oraz potwierdzamy, że przy następnych realizacjach Zakład Konstrukcji Stalowych „KONSTAL” Sp. J. zostanie przez nas zaproszony do przetargu jako sprawdzony partner.

  Exbud Skanska S.A.
Copyright © 2015 by KONSTAL

Zakład Konstrukcji Stalowych
„KONSTAL” Sp. J. J. Kaczor
ul. Składowa 4
26-052 Nowiny

tel. 41/346-50-90
fax 41/346-58-32

www: www.kon-stal.com.pl
e-mail: biuro@kon-stal.com.pl

Back to Top